Maak kennis onze leerlingen...

Dit is Roy Mwanawina. Hij is vier jaar oud en zit in de eerste klas. Hij is de oudste in een gezin van twee kinderen. Hij woont in het dorpje Dwamba, dat 3 km van de school afligt. Zijn ouders zijn erg blij met deze school aangezien de ouderbijdrage lager ligt dan bij een school van de overheid. Nu kan hun zoon toch naar school. Wanneer Roy volwassen is, wil hij soldaat worden.

Dit is Victoria Lubangu. Ze is vier jaar oud en zit in de eerste klas. Zij is de oudste in een gezin met drie kinderen. Zij woont in een buitenwijk (lees; veredelde sloppenwijk) van Livingstone, genaamd Indeco extensions. Ze is dol op rekenen en wil graag lerares worden als ze groot is. Ze is namelijk dol op haar lerares.

Dit is Chabilo (wat ‘geschenk’ betekent) Kandyata. Zij is drie jaar oud en de jongste leerling van de school. Zij is de tweede dochter in een familie met (tot nu toe) twee kinderen. Ook zij woont in de wijk Indeco extensions. Zij vindt biologie het leukste vak en wil later verpleegster worden.

Zoals je ziet zitten de kinderen vol idealen. Idealen die dankzij jouw bijdrage mogelijk worden.

Namens alle kinderen van The Local Cowboy School in Livingstone, Bedankt!